GYMNÁZIUM VÍTĚZSLAVA NOVÁKA Jindřichův Hradec

Soutěže

Výsledky soutěží, kterých se účastnili naš žáci (školní rok 2016/2017):

Republiková finále:

  • Přespolní běh:
    • 3. místo - chlapci - kategorie pět
  • Republikové kolo v piškvorkách:
    • 5. místo - GVN J. Hradec
  • Prezentiáda:
    • 8. místo - Jan Blažek, Bartoloměj Kubát

Krajská kola:

  • Orientační běh - kategorie: 2. stupeň ZŠ:
    • 1. místo - GVN J. Hradec
  • Orientační běh - kategorie: SŠ:
    • 1. místo - GVN J. Hradec
  • Přespolní běh:
    • 1. místo - chlapci - kategorie pět
    • 4. místo - dívky - kategorie pět
  • Házená - dívky:
    • 1. místo - GVN J. Hradec
  • Florbal:
    • 3. místo - GVN J. Hradec
  • Krajské kolo v piškvorkách:
    • 1. místo - GVN J. Hradec
    • 3. místo - GVN J. Hradec
  • Krajské kolo v basketabale - chlapci:

    • 2. místo - GVN J. Hradec
  • Krajské kolo ve fotbale
    • 5. - 6. místo - GVN J. Hradec
  • Krajské kolo chemické olympiády - kategorie A:
    • 7. místo - Jakub Novotný
  • Krajské kolo biologické olympiády - kategorie A:
    • 6. místo - Eliška Richtrová
    • 9. místo - Marek Belda
  • Krajské kolo biologické olympiády - kategorie D:
    • 3. místo - Jan Vegricht
  • Krajské kolo ekologické olympiády:
    • 7. místo - Eliška Dušková, Vanessa Ficalová, Lucie Homolková
  • Krajské kolo ve španělském jazyce - I. kategorie:
    • 5. místo - Ludmila Brusová
  • Krajské kolo ve španělském jazyce - III. kategorie:
    • 3. místo - Anežka Zajícová
  • Krajské kolo chemické olympiády - kategorie D:
    • 5. místo - Dominik Prager
  • Krajské kolo ve francouzské konverzaci - kategorie B2:
    • 3. místo - Kristýna Ederová
    • 4. místo - Tereza Picková
  • Jihočeský zvonek - krajské kolo:
    • stříbrné pásmo - Nikola Janoušková 
  • Prezentiáda - krajské kolo:
    • 1. místo - Jan Blažek, Ondřej Zadražil

  • Další soutěže:

Okresní kola:

  • Okresní kolo ve florbale:
    • 1. místo - GVN J. Hradec
  • Přespolní běh:
    • 3. místo - dívky - kategorie tři
    • 1. místo - chlapci - kategorie tři
    • 5. místo - dívky - kategorie čtyři
    • 4. místo - chlapci - kategorie čtyři
  •  Okresní kolo ve volejbale SŠ a SOU - chlapci
    • 1. místo - GVN J. Hradec
  • Okresní kolo ve volejbale ŠŠ a SOU - děvčata
    • 1. místo - GVN J. Hradec
  • Okresní kolo v piškvorkách:
    • 1. místo - GVN J. Hradec
    • 2. místo - GVN J. Hradec
  • Okresní kolo v českém jazyce - I. kategorie:
    • 4. místo - Dominik Prager
  • Okresní kolo v matemetice - kategorie Z6:
    • 1. - 2. místo - Klára Mazalová
  • Okresní kolo v matematice - kategorie Z7:
    • 2. - 4. místo - Nela Kubáková
    • 2. - 4. místo - Žaneta Frýbortová
    • 7. místo - Jindra Komárková
  • Okresní kolo v matematice - kategorie Z8:
    • 8. místo - Jakub Hembera
    • 9. místo - Jana Miškovská
    • 10. - 11. místo - Nikola Semerád
  • Okresní kolo v matematice - kategorie Z9:
    • 2. místo - Dominik Prager
    • 4. místo - Viola Sassmannová
    • 8. místo - Jakub Vítkovský
    • 13. místo - Nikola Kratochvílová
  • Okresní kolo chemické olympiády - kategorie D:
    • 2. místo - Dominik Prager
  • Okresní kolo biologické olympiády - kategorie D:
    • 1. místo - Jan Vegricht
    • 5. místo - Tomáš Jelínek
  • Okresní kolo v českém jazyce - II. kategorie:
    • 1. místo - Ondřej Zadražil
    • 4. místo - Jan Jelínek
  • Okresní kolo dějepisné olympiády:
    • 7. místo - Marek Moučka
  • Okresní kolo v německém jazyce:
    • 3. místo - Lenka Weinerová
    • 4. místo - Luboš Pavezka
  • Okresní kolo v anglickém jazyce - kategorie I. B: 
    • 2. místo - Eliška Krafková
    • 3. místo - Julie Moravcová
  • Okresní kolo v anglickém jazyce - kategorie II. B:
    • 1. místo - Tereza Čudlá
    • 3. místo - Dominik Prager
  • Okresní kolo v anglickém jazyce - kategorie III. A:
    • 1. místo - Inka Viktorinová
    • 5. místo - Julie Gyselová
  • Okresní kolo v zeměpise - kategorie D:
    • 2. místo - Vojtěch Veselý
  • Okresní kolo v recitační soutěži:
    • 1. místo - Jindra Komárková
  • Jihočeský zvonek - okresní kolo:
    • zlaté pásmo - Nikola Janoušková

Další soutěže:

  • Přírodovědný klokan
    • Kategorie Kadet:
      • 1. místo - Vojtěch Vokáč
      • 2. místo - Vojtěch Pobuda
      • 3. místo - Jaroslav Pfauser
    • Kategorie Junior:
      • 1. místo - Martin Kubák
      • 2. místo - Jaromír Pelikán
      • 3. místo - Josef Vinš
  • Euro lyra (německý jazyk):
    • 2. místo - Kateřina Štiplová
    • 2. místo - Luboš Pavezka
  • Mezinárodní soutěž ve výtvarném umění - 19. Bienale
    • Klára Mazalová - hlavní ocenění
  • Jaderná maturita
    • 1. místo - Vojtěch Voráček

Profil školy

Přijímací řízení

Kontakt

Rozvrh

Školní jídelna

Webmail

Novinky a plánované akce

  • 25. 9. 2017 - Seznamovací kurz prvních ročníků a 5.A - 2017

    Program kurzu obsahoval: vysoká a nízká lana, paintball, lukostřelbu, rafty,lezeckou stěnu, večerní programy, tým park, airsoft, jízdu na více...

  • 25. 9. 2017 - Vítání prvních ročníků 2017

    22. září proběhlo Vítání nových prvních ročníků. Studenti ze čtvrtých ročníků si připravili soutěže pro naše nováčky. Všem zúčastněným více...

  • 14. 9. 2017 - Beseda s paní Fantlovou

    Potkat se dnes s člověkem, který zažil hrůzy Osvětimi a dalších koncentračních táborů, není kvůli době uplynuvší od 2. světové války více...

  • 13. 9. 2017 - Po stopách Vítězslava Nováka

    1. a 2. září strávili studenti  primy báječný primavíkend v prostorách GVN. Přejeme všem, ať se jim na GVN daří a líbí. Sylva více...

  • 13. 9. 2017 - Asistenti na prima víkendu

     1. září se uskutečnil již po několikáté seznamovací pobyt pro budoucí primány. V letošním roce bylo vybráno téma:,,Po stopách Vítězslava více...

Gymnázium Vítězslava Nováka

Jindřichův Hradec
Adresa: Husova 333/II
37701 Jindřichův Hradec
Telefon škola: 384 361 253
Telefon školní jídelna: 384 362 385
E-mail: sekretariat@gvn.cz

Partneři